News

Soutěž „Podzimní nálada“!

Obecní rozpočtová instituce dalšího vzdělávání
„PALÁC KREATIVITY PRO DĚTI A MLÁDEŽ „HARMONIE“
obec Bratsk

Výsledky kreslířské soutěže „Podzimní nálada aneb den červené kočky“.

Kategorie: Novinky Publikováno: 01. října 2023 Zobrazení: 2438

20231001 223837

Podzim je úžasné období, proměňuje přírodu a dělá ji neuvěřitelně krásnou. Změna ročních období přináší do našich životů pestrost a slouží jako zdroj kreativní inspirace. Podzim inspiruje nejen umělce, ale i děti.

Od 11. září do 25. září se v Paláci tvořivosti dětí a mládeže Harmony konala soutěž v kreslení „Podzimní nálada aneb Den červených koček“.

Předškolní zařízení

1 místo

MBDOU „TsRR – DS No. 32“, Popenok Margarita, hlava: Gerasimova Elizaveta Ilyinichna

MBDOU „TsRR – DS No. 32“, Polina Shafarova, vedoucí: Cherepanova Lyudmila Ivanovna

MBDOU „TsRR – DS No. 32“, Munts Alina, hlava: Shishigina Natalya Ivanovna

2 místo

MBDOU „DSOV č. 88“, Stasevich Kirill, vedoucí: Malkova Alexandra Leonidovna

MBDOU „DSKV č. 102“, Eva Mursaeva, vedoucí: Marina Gennadievna Surovkina

MBDOU „DSKV č. 102“, Katya Builova, vedoucí: Natalia Andreevna Builova

MBDOU „DSKV č. 102“, Tkachenko Polina, vedoucí: Lyapina Tatyana Mikhailovna

MBDOU „DSKV č. 102“, Salakhova Milana, vedoucí: Grigorieva Lyubov Nikolaevna

3 místo

MBDOU „TsRR – DS No. 32“, Alimzhanova Rayana, vedoucí: Kuntsevich Margarita Mikhailovna

MBDOU „DSOV č. 88“, Olesya Kulyapina, vedoucí: Ksenia Alekseevna Romanova

MBDOU „DSOV č. 88“, Popova Alisa, vedoucí: Moiseeva Svetlana Aleksandrovna

MBDOU „DSKV č. 102“, Rožková Varvara, vedoucí: Božina Anastasia Igorevna

Zajímavé:  Od Japonska po Nigérii: neuronová síť ukázala moderní domy v 15 zemích.

MBDOU „DSKV č. 102“, Ignatieva Sofia, vedoucí: Averina Alena Vladimirovna

Všeobecné vzdělávací instituce

1 místo

MBOU „Střední škola č. 18“, Mayorov Alexander, vedoucí: Zasypkina Oksana Yurievna

MBOU „Střední škola č. 18“, Olga Kosolobová, vedoucí: Valentina Vasilievna Ishtiryakova

MBOU „Střední škola č. 18“, Mělník Jekatěrina, vedoucí: Mayorova Natalya Yurievna

2 místo

MBOU „Střední škola č. 18“, Prostak Mila, vedoucí: Zasypkina Oksana Yurievna

MBOU „Střední škola č. 18“, Verkhovsky Egor, vedoucí: Zasypkina Oksana Yurievna

MBOU „Střední škola č. 18“, Živoglyad Ulyana, vedoucí: Antonovskaya Elena Viktorovna

MBOU „Střední škola č. 18“, Bekshaeva Eva, vedoucí: Ignatieva Irina Vladimirovna

MBOU „Střední škola č. 18“, Tatyana Kharitonová, vedoucí: Irina Vladimirovna Ignatieva

3 místo

MBOU „Střední škola č. 8“, Manenko Mark, vedoucí: Dobrygina Tatyana Aleksandrovna

MBOU „Střední škola č. 39 pojmenovaná po P.N. Samusenko“, Marina Sizova, režie: Savchenko Irina Aleksandrovna

MBOU „Střední škola č. 18“, Victoria Kosheleva, vedoucí: Elena Viktorovna Antonovskaya

MBOU „Střední škola č. 18“, Piotrovskaya Ustinia, vedoucí: Ishtiryakova Valentina Vasilievna

MBOU „Střední škola č. 18“, Antonina Subbotina, vedoucí: Natalya Yurievna Mayorova

Instituce dalšího vzdělávání

1 místo

MBUDO „DTDiM „Harmony“ Městská část Bratsk, Belikova Sofia, vedoucí: Berkovskaya Olga Nikolaevna

MBUDO „DTDiM „Harmony“, Městský obvod Bratsk, Alina Burnina, vedoucí: Lidiya Leonidovna Sinelnik

2 místo

MBUDO „DTDiM „Harmony“ Městská část Bratsk, Nonna Trifonova, vedoucí: Elena Pavlovna Russu

MBUDO „DTDiM „Harmony“ Městská část Bratsk, Ksenia Dianova, vedoucí: Lidiya Leonidovna Sinelnik

3 místo

MBUDO „DTDiM „Harmony“ Městská část Bratsk, Maria Kamagorova, vedoucí: Elena Pavlovna Russu

MBUDO „DTDiM „Harmony“ Městská část Bratsk, Rita Rožková, vedoucí: Berkovskaya Olga Nikolaevna

Zajímavé:  Co dělat, když vám vždy chybí plat.

MBUDO „DTDiM „Harmony“, Městský obvod Bratsk, Vasilisa Lapsheva, vedoucí: Olga Ivanovna Popova

MBUDO „DTDiM „Harmony“ Městská část Bratsk, Alena Lapsheva, vedoucí: Olga Ivanovna Popova

MBUDO „DTDiM „Harmony“ Městský obvod Bratsk, Olga Kopchenova, vedoucí: Lidiya Leonidovna Sinelnik

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button